Laserové gravírování

Nabízíme laserové gravírování reklamních předmětů, šperků, hodinek, průmyslových nástrojů a ostatních předmětů. Realizujeme sériové i kusové zakázky v perfektní kvalitě a v krátké dodací lhůtě.

Garance dodání do 3 dnů.

Vysoká kvalita provedení.

Popis všech materiálů a tvarů.

Gravírování dárkových předmětů.

Laserové gravírování - Vypalto s.r.o.

Laserové gravírování provádíme do všech druhů materiálů. Gravírujeme dřevo, sklo i kovy. Kromě těchto materiálů laserem popisujeme plasty, dýhu, kůži a kartony. Garantujeme profesionální kvalitu a dodání do 3 dnů od zadání výroby.


Gravírování reklamních předmětů

Přizpůsobte marketingové a reklamní předměty vaší firemní identitě. Využijte gravírování reklamních předmětů. Zhotovíme firemní loga a nápisy na kuličková pera, kožené diáře, flash disky, hrnky, klíčenky, zippo zapalovače a další předměty. Gravírujeme jak sériové, tak i kusové zakázky a zhotovíme i řezanou grafiku. Zajímá vás cena gravírování? Kontaktujte nás!


Gravírování štítků

Součástí našich služeb je výroba štítků, plaket a cedulek. Gravírujeme jmenovky, dveřní štítky, štítky ke strojům, štítky na urny a nejrůznější značení pro skladové a informační systémy. Garantujeme dodání do 3 dnů od zadání do výroby. Zákazníkům nabízíme také přesné laserové řezání jakéhokoliv materiálu.


Gravírování šperků a dárků

Darujte dárek s originálním věnováním. Provádíme gravírování prstenů, hodinek, broží a šperků, stejně jako gravírování dárkových předmětů, lahví vína či skleněných a křišťálových váz. Na přání zhotovíme originální grafiku a váš dárek dovedeme k dokonalosti.


Gravírování průmyslových dílů a nástrojů

Laserem popisujeme tvrdokovové nástroje, pozinkované díly i ložiska. Umíme popsat a označit nářadí, inventář i panely měřící přístrojů. K práci využíváme profesionální gravírovací technologie s rotačními osami, se kterými dokážeme popsat válce, jehlany i koule. Potřebujete označit nástroje, výrobky a díly sériovými čísly nebo QR kódem? Kontaktujte nás!


Preciznost, kvalita a dodání do 3 dnů

Využijte profesionální gravírování reklamních předmětů, štítků, průmyslových dílů a dárkových předmětů. Gravírujeme na téměř všechny dostupné materiály, umíme stínovat i popisovat atypické předměty. Přesvědčte se o našich kvalitách. Působíme v Brně, Blansku a na celé jižní Moravě. U nás se nemožné stává skutečností.