Laserové řezání a výseky

Přejete si vyrobit originální svatební oznámení, vizitky, samolepky nebo atypická těsnění? U nás jste správně. Poskytujeme laserové řezání a výseky všech materiálů od papíru až po kov.

Vypalování složitých tvarů.

Nízké náklady na vyrobený kus.

Přesné laserové výseky.

Rychlá výroba.

Laserové řezání a výseky - Vypalto s.r.o.

Výhodou laserového řezání a rotačních výseků jsou nízké náklady na výrobu, vysoká rychlost zhotovení a perfektní kvalita provedení s čistými hranami. Díky tomu poskytujeme velice přesnou, kvalitní a rychlou výrobu širokého sortimentu výrobků.


Vyrábíme:
  • Papírová přání k slavnostním událostem
  • Propagační materiály
  • Dřevěné cedulky
  • Kožené visačky
  • Kovové štítky
  • Samolepky
  • Průmyslová těsnění

Přesné laserové řezání

Laserové řezání neboli také digitální výsek slouží k vypalování složitých tvarů papírových, dřevěných, kožených a kovových výrobků. Předností je maximální kvalita provedení a široký rozsah zpracovaných materiálů. Laserem řežeme překližku, balzu, plasty, kůži, papír, karton i látky. Vedle samotného řezání umožňuje laser perforaci, laserové gravírování, rastrování a nasekávání.


Digitálním výsekem vyrábíme dřevěné stavebnice a ozdoby, kovové štítky a výpalky, kartonové výrobky, papírová přání i přebaly na knihy a mnoho dalších produktů. Kromě tloušťky materiálu není laser téměř ničím limitován. Máte nápad, ale nevíte, zda půjde vyrobit? Kontaktujte nás a informujte se o možnostech řezání laserem.


Rychlé rotační výseky

Mechanické výseky představují tradiční formu rychlé, sériové výroby samolepek, papírových přání a oznámení, vizitek, visaček, krabiček a dalších produktů. K výrobě využíváme rotační výsekový stroj, který umožňuje vysekávání nejrůznějších tvarů a zaoblení. Kromě výseků poskytujeme také řezanou grafiku.


Výroba atypického těsnění

Součástí naší produkce je laserové řezání skelných vláken, kovů, pryže a teflonu. Díky širokému okruhu řezaných materiálů vyrobíme téměř vše, na co si vzpomenete. Kromě marketingových a papírenských produktů vyrábíme atypická průmyslová těsnění, tenké podložky, izolanty a spoje z mědi i atypické výrobky z pryže a teflonu. Potřebujete vyrobit atypická těsnění? Kontaktujte nás a informujte se o možnostech výroby.


Řezání laserem, rotační výseky i výrobu atypických podložek a těsnění poskytujeme po celé České republice. Naše grafické studio naleznete v Brně. Výroba probíhá v Adamově v okrese Blansko.


Vypalto.cz – profesionální laserové vypalování na jižní Moravě.