Komplexní tiskařské služby a výroba řezané grafiky

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti tisku a výroby řezané grafiky. Nabízíme tři druhy tiskařské technologie od ofsetového tisku přes digitální tisk až po moderní UV LED potisk předmětů.

3 druhy tiskařských technologií.

Široký okruh služeb.

Tiskařské zkušenosti od roku 1991.

Dokonalé vyobrazení detailů

Tiskařské služby - Vypalto s.r.o.

Zákazníkům poskytujeme profesionální tiskařské služby. Realizujeme tisk pozvánek, vizitek, samolepek a etiket. Dále tiskneme publikace, knihy, produktové katalogy, prospekty a další tiskoviny včetně firemních periodik, obecních a městských zpravodajů.
Součástí našich služeb jsou úprava a vazba tiskovin včetně řezání, ražby, perforace a skládání, knihařina a povrchová úprava zahrnující laminování či parciální lak. Na hotové zakázky poskytujeme vlastní rozvoz grafiky pro jižní Moravu, především pro Brno, okres Blansko a okolí. Podívejte se také na naše služby laserového gravírování.


Ofsetový tisk

Ofsetový tisk představuje konvenční a léty prověřenou metodu tisku, při které je předloha tištěna na papír nepřímo prostřednictvím dvou tiskařských válců. Tisk ofsetem se nejčastěji používá pro tisk novin, periodik, knih a dalších velkonákladových tiskovin. Výhodou ofsetového tisku je kvalitní a věrná barevnost, možnost tisku na strukturovaný papír a nízké náklady za kus při výrobě velkého nákladu.


Digitální tisk

Digitální tisk je přímou metodou tisku, při které jsou data z počítače, prostřednictvím tiskárny, přímo tištěna na podklad. Její předností je rychlé zhotovení bez složitějšího nastavování a údržby tiskařské technologie. Digitální tisk je vhodný především pro malé a středně velké náklady. Výhodou digitálního tisku je rychlost zpracování, nízké náklady při tisku malých sérií a dokonalé vyobrazení detailů.


UV LED tisk

UV LED tisk zastupuje moderní metodu přímého tisku, která umožňuje potisk trojrozměrných předmětů a jakýchkoliv materiálů. Ultrafialovým tiskem potiskujeme papír, plast, pryž, sklo, kov a další materiály. Díky širokému využití je UV LED tisk vhodný pro potisk reklamních předmětů. Nabízíme tisk předmětů s popisovací plochou o velikosti až 2000 x 1600 mm s maximální výškou předmětu 50 mm.


Řezaná grafika

Nepostradatelnou součástí našich tiskařských služeb je výroba řezané grafiky. Řezaná grafika představuje tisk na samolepící fólie, které jsou na tiskařském a řezacím plotru vyříznuty. Takto natištěná grafika je vhodná pro polepy automobilů, okenních výloh, informačních tabulí a další řady aplikací. Řezaná grafika se nejčastěji využívá pro výrobu reklamních polepů, nápisů a firemních log. A pokud si přejete vyrobit kovové jmenovky či dveřní štítky, podívejte se na nabídku laserového řezání

Tiskoviny vyrábíme ve vlastní tiskárně Grafex

Veškerou tiskařskou výrobu realizujeme ve vlastní tiskárně Grafex, spol. s r.o.komplexní nabídkou profesionálních tiskařských služeb. Naší předností je vysoká kvalita služeb, individuální přístup a přesné dodržování termínů. Využijte profesionální tiskové služby od tiskárny Grafex, kontaktujte nás!